Методична сторінка

15.Тра.2024

      15.05.2024 р. в Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 відбулось заняття з представниками  Червоного хреста “Мінна безпека” . Малята переглянули цікаву презентацію , пограли в цікаві інтерактивні ігри, відгадували загадки, навчилися безпечній поведінці на територіях де ведуться та велися бойовіі дії. Дякуємо представникам Червоного хреста за корисну та пізнавальну зустріч!

Детальніше
07.Тра.2024

Наставництво — це одна з форм підвищення кваліфікації молодих вихователів, які мають стаж роботи до трьох років або потребують методичної допомоги, та новопризначених вихователів навчального закладу. Наставник у навчальному закладі — людина з високою творчою активністю, зі своїм баченням проблем навчально-ви ховного процесу, з високими результатами особистої практичної діяльності.        Відповідно до статті 26 Закону … Продовжити читання “Школа молодого педагога. Наставництво.”

Детальніше
19.Бер.2024

Методичне об’єднання для вихователів Корольовського району. Освітній напрям «Мовлення дитини». 19 березня 2024 р. в Житомирському дошкільному навчальному закладі №21″ Посмішка” відбулося методичне об’єднання вихователів дошкільних груп ЗДО Корольовського району на тему: “Моделювання сучасного заняття з використанням нетрадиційних підходів до освітнього напряму “Мовлення дитини”. Учасники методичного об’єднання ознайомилися з трьома освітніми інноваційними технологіями: “Сторітелінг”, “Асоціативні … Продовжити читання “Методичне об’єднання для вихователів Корольовського району”

Детальніше
21.Гру.2023

Тренінги для батьків:  «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків, педагогів в умовах надзвичайних ситуацій», що реалізується в Україні за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). В Житомирському дошкільному навчальному закладі № 21 протягом жовтня – листопада  були проведені   тренінгові  зустрічі  з батьками вихованців , які  відбувалися в рамках Всеукраїнського проєкту «Психолого-педагогічна … Продовжити читання “Тренінги для батьків”

Детальніше
21.Сер.2023
Детальніше