Інструктор з фізкультури

15.Лют.2023

 Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як релігійних, так і побутово-господарських.       Весело та цікаво … Продовжити читання “Зима з Весною зустрічалися! Свято Стрітення.”

Детальніше
15.Лют.2022

    Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як релігійних, так і побутово-господарських.       Весело … Продовжити читання ““Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо”. Свято Стрітення.”

Детальніше
13.Гру.2021

День Святого Андрія Первозванного святкували сьогодні вихованці ЖДНЗ 21. Вихованці старших груп та інструктор з фізкультури Ходоровська Н К., організували Андріївські вечорниці під час яких танцювали, змагалися, співали, калиту пекли!!! З святом всіх ! Любіть Україну! Бережіть традиції народу! Навчайте цьому дітей ??❤??????

Детальніше
08.Гру.2020

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, … Продовжити читання “Спортивний квест “Об*єднаємо Україну”. День Збройних сил України.”

Детальніше