12.Чер.2024
Детальніше
26.Лип.2023

Останні кілька тижнів українці, які відпочивають у Туреччині, активно діляться інформацією про поширення вірусу Коксакі, що супроводжується сильним жаром і висипаннями на тілі. В основному хворіють діти. Ентеровірусні інфекції, до яких належить і вірус Коксакі, не є новими, їх виявляють в Україні щороку. З різними проявами ентеровірусної інфекції лікарі стикаються доволі часто, тож зможуть швидко … Продовжити читання “Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі”

Детальніше
25.Гру.2022

       В дошкільному навчальному закладі №21 “Посмішка”  пройшов майстер – клас з теми : “Надання першої долікарської допомоги” .До заходу долучилися представники обласної організації Товариства Червоного Хреста. Основна мета діяльності Товариства – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам … Продовжити читання “Майстер-клас: “Надання першої долікарської допомоги””

Детальніше
14.Січ.2022

    У Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 встановлено пароконвектомат та протиральну машину. За допомогою нового кухонного обладнання дітям організують здорове і збалансоване харчування. Завдяки тому, що страви готують на пару, у них залишаються всі поживні речовини. Для приготування потрібно менше часу, а якість страв покращується. На протиральних машинах ми готуємо суп-пюре. Пароконвектомат – це … Продовжити читання “Ми за здорове харчування!”

Детальніше
13.Січ.2022

Стосунки з їжею починаються в ранньому дитинстві. На смакові вподобання і харчові звички дитини, без сумніву, впливає соціум (оточення), проте основи все ж закладаються в сім’ї. Саме батьки можуть побудувати міцний фундамент правильних харчових звичок, яких їхня дитина дотримуватиметься все життя. Важливо розуміти: дитина не завжди буде поруч із вами. До одного-двох років ви можете … Продовжити читання “Діти та здорове харчування.”

Детальніше