Музична скарбничка

31.Тра.2024

Надзвичайно щасливі та горді ми сьогодні за наших вихованців, випускників садочка 21 “Посмішка” 2024, бо вони є НАЙКРАЩІ! Величезна подяка нашим педагогам та батькам за виховання наших маленьких патріотів, майбутнього України! Покладаємо на них величезні надії і знаємо , що вони стануть найуспішнішими ЛЮДЬМИ нашої Батьківщини! Щасливого мирного майбутнього! Пишаємося вами! Маленькі вихованці дитячого садку, … Продовжити читання “Випускний бал у “Посмішці””

Детальніше
12.Тра.2024

Мама, матуся… Скільки тепла таїть це магічне слово, яким називають найближчу, дорогу, єдину людину. Найдорожчим людям на Землі , напередодні Дня Матері, вихованці ЖДНЗ 21 “Посмішка” подарували всю свою любов. А ще , таночки, пісні, віршики! ⚘️ Мама – це радість, Мама – це пісня, Мама – це свято, це сонячний світ. Вам, наші мами, … Продовжити читання “Вітання для рідних матусь до Дня матері!”

Детальніше
12.Тра.2023

Для рідних матусь сьогодні співаємо, танцюємо, говоримо найкращі слова, які щиро лунають від маленьких сердечок дітей садочка “Посмішка!” ❤️❤️❤️❤️ Чудове Свято до Дня Матері відбулося у дитсадку “Посмішка”. Щиро вітали  любих матусь малята. Найкращі слова сьогодні для мами!  Дорогі жінки! Милі мами! Від щирого серця вітаємо  вас зі святом – Днем матері! Мама – це … Продовжити читання “Найріднішим матусям привітання до Дня Матері”

Детальніше
19.Гру.2021

    Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая.  Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання …    День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.     Настання свята чекають не … Продовжити читання “На Святого Миколая, ясна зіронька палає!”

Детальніше
10.Лис.2021

Осінь – прекрасна і щедра пора року. Проведення свята осені стало вже доброю традицією у дошкільному навчальному закладі “Посмішка” Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим … Продовжити читання “Свято золотої осені”

Детальніше