Практичний психолог

12.Чер.2024
Детальніше
10.Січ.2024

Тренінг для педагогів “Міжособистісне спілкування”, проведений 9.01.2024 р. Спрямований на згуртування педагогічного колективу, розвиток емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного. Що ж є основною запорукою ефективного спілкування? Спілкування — це обмін думками, враженнями, тобто повідомленнями. Для ефективного спілкування важливо активно слухати, висловлювати свої думки за допомогою слів і мови тіла, проявляти щирість і тактовність, уникати … Продовжити читання “Тренінг “Міжособистісне спілкування педагогів””

Детальніше
21.Гру.2023
Детальніше
06.Лис.2023

Зентангл і дудлінг, а також їх поєднання (зендудлінг) – техніки малювання, які останнім часом набувають великої популярності. Інтерес до них пов’язаний з тим, що вони є хорошим способом розслабитися, отримати задоволення, проявити свої творчі здібності, навіть у тому випадку, якщо ви абсолютно не вмієте малювати в класичному розумінні цього слова. Ці техніки прекрасно підходять і для дорослих, … Продовжити читання “Дудлінг і зентангл – корисне малювання для дітей і дорослих”

Детальніше
21.Сер.2023

Матеріали для педагогів та батьків щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку (онлайн посилання) 1.Як заспокоїти дітей під час війни Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті Як говорити з дитиною, якщо батько чи мати захищає країну Правила підтримки, якщо родина евакуюється з дитиною 5.Фізична безпека дітей під час війни. Сайт «Освітній … Продовжити читання “Матеріали для педагогів та батьків щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку в умовах війни.”

Детальніше