Городи на підвіконні

10.Кві.2024
Городи на підвіконні

На дворі весна і в групах нашого дитсадка на підвіконнях буяє весна.

Вихователі та діти створили міні-городи, які дарують радість усім – від маленьких до великих.

Сьогодні презентують свій город, збирають урожай та радіють наслідкам своєї праці вихованці ЖДНЗ №21 «Посмішка».

Малюки із задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини, доглядали, спостерігали за їх ростом і розвитком , а тепер мають смачні вітаміни до столу. Яка смачна зелена цибуля у дитсадку! (хоча вдома дітлахи її не їдять)

Городи на підвіконні в дитячому садку сприяють розвитку допитливості і спостережливості в дітей, вони допомагають краще пізнати  життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення малят про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці.

І все ж, не тільки достатком славляться грядки на вікні, а  й можливістю живого спілкування з рослинами!

 

Галерея зображень