“Ходить Гарбуз по городу..”

16.Жов.2024
“Ходить Гарбуз по городу..”
       Батьки, діти, вихователі, які ж ви всі круті!❤️
Подивіться, яка неймовірна виставка організувалась завдяки вам! 🥔🥦🌽🥔🍅
В повітрі відчувається запах осіннього листя, запах свіжих овочів ! До нас завітала осіння казка! 🥦🌽🥔🍅 Любуємось, радіємо та пишаємось сьогодні всі разом!

       В ЖДНЗ №21  проходить виставка осінніх поробок “Ходить Гарбуз по городу”. До яскравої творчості долучилися батьки всіх груп, діти та педагоги. Від численних поробок: смішних овочів, фруктів, грибів розбігаються очі. Дякуємо всім за участь!

Галерея зображень