16.Жов.2024
“Ходить Гарбуз по городу..”
Батьки, діти, вихователі, які ж ви всі круті!
Подивіться, яка неймовірна виставка організувалась завдяки вам! 




В повітрі відчувається запах осіннього листя, запах свіжих овочів ! До нас завітала осіння казка! 


Любуємось, радіємо та пишаємось сьогодні всі разом!
В ЖДНЗ №21 проходить виставка осінніх поробок “Ходить Гарбуз по городу”. До яскравої творчості долучилися батьки всіх груп, діти та педагоги. Від численних поробок: смішних овочів, фруктів, грибів розбігаються очі. Дякуємо всім за участь!
Галерея зображень




