В дошкільному навчальному закладі №21 “Посмішка” пройшов майстер – клас з теми : “Надання першої долікарської допомоги” .До заходу долучилися представники обласної організації Товариства Червоного Хреста.
Основна мета діяльності Товариства – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.
Основна мета заходу в закладі – набуття практичних вмінь та навичок працівниками установи щодо надання першої долікарської допомоги та швидке реагування в разі надзвичайної ситуації. Всі охочі мали можливість отримати важливу інформацію стосовно дій в НС та практично вправлятися в формуванні навичок надання першої допомоги та реанімації.
Захід пройшов в дружній, емоційно позитивній атмосфері. Щиро дякуємо інструкторам!




