“Мінна безпека”. Заняття з представниками Червоного хреста.

15.Тра.2024
“Мінна безпека”. Заняття з представниками Червоного хреста.

      15.05.2024 р. в Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 відбулось заняття з представниками  Червоного хреста “Мінна безпека” . Малята переглянули цікаву презентацію , пограли в цікаві інтерактивні ігри, відгадували загадки, навчилися безпечній поведінці на територіях де ведуться та велися бойовіі дії. Дякуємо представникам Червоного хреста за корисну та пізнавальну зустріч!

Галерея зображень