7 квітня ЖДНЗ №21 “ПОСМІШКА” відзначав Всесвітній день здоров’я. Здоров’я – це найбільша ціннісь, це те, без чого людина не може бути щасливою.
Метою тематичного дня присвяченого Всесвітньому дню здоров’я було: закріпити уявлення дітей про здоров`я людини. Виробляти навички здорового способу життя, дотримання особистої гігієни . Розвивати інтерес до подальшого пізнання себе. Розвивати пізнавальну активність, мислення, уважність, зосередженість, зв’язне мовлення. Розвивати вміння висловлювати власну думку. Формувати у дітей валеологічну свідомість, дбайливе та бережливе ставлення до власного здоров’я. Виховувати позитивне ставлення до корисної їжі.
Згадуються слова відомого педагога В.О.Сухомлинського: “Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя”.
Педагоги ЖДНЗ 21 приклали максимум зусиль для того, щоб цей день наші малята провели цікаво , пізнавально та з користю.
Будьмо всі здорові! ❤️❤️❤️




