12.Чер.2024
Детальніше
12.Чер.2024
Детальніше
31.Тра.2024

Надзвичайно щасливі та горді ми сьогодні за наших вихованців, випускників садочка 21 “Посмішка” 2024, бо вони є НАЙКРАЩІ! Величезна подяка нашим педагогам та батькам за виховання наших маленьких патріотів, майбутнього України! Покладаємо на них величезні надії і знаємо , що вони стануть найуспішнішими ЛЮДЬМИ нашої Батьківщини! Щасливого мирного майбутнього! Пишаємося вами! Маленькі вихованці дитячого садку, … Продовжити читання “Випускний бал у “Посмішці””

Детальніше
29.Тра.2024

Результатом булінгу дуже часто бувають фізичне нездужання.  Наслідки булінгу для дитини можуть бути найрізноманітнішими – неврози, депресії, стресові стани, які тягнуть за собою і порушення фізичного здоров`я. Після булінгу, в окремих випадках, потрібна психологічна допомога або навіть лікування. З детальною інформацією про булінг та його причини можна ознайомитится у віртуальному адвайзерф – https://www.calameo.com/read/005042151993e91d193fd  

Детальніше
29.Тра.2024

Більшість людей вважають, що фізична агресія й соціальне насилля, характерні для булінгу (англ. bullying – агресивне переслідування, цькування, залякування тощо), починають проявлятися приблизно з кінця початкової школи і продовжуються протягом усього періоду середньої школи. Але, хочете вірте, хочете – ні, булінг серед дітей дошкільного віку розповсюджений набагато більше, ніж ви можете припустити. Оскільки така поведінка … Продовжити читання “«Як побороти булінг: інструкція для дітей, батьків та педагогів»”

Детальніше