08.Кві.2024

Шановні батьки майбутніх першокласників!  Ліцей №36 міста Житомира  ім. Я. Домбровського розпочинає прийом заяв до 1 класу 2024/2025 навчального року  з 08 квітня 2024 року.   Для зарахування  учня/учениці до закладу батьки або особи, що їх заміняють подають: заяву встановленого зразка; копію свідоцтва про народження дитини; оригінал або копію медичної довідки №086/о (у редакції наказу … Продовжити читання “Інформація для батьків випускників”

Детальніше
15.Чер.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
08.Чер.2023

Першочергово до закладу дошкільної освіти зараховуються діти Житомирської текриторіальної громади. Діти, які не проживають на території міста, можуть бути також зарахованими до закладів освіти міста за наявності вільних місць. Вільних місць, у тому числі в укриттях, на які можливо було б зарахувати дітей з інших територіальних громад, у ЗДО Житомира немає. Враховуючи кількість дітей, які … Продовжити читання “Про порядок прийому дітей , які не зареєстровані у м. Житомирі”

Детальніше
29.Сер.2022

Згідно Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці. Згідно Сімейного кодексу України батьки також зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод … Продовжити читання “Захист прав дитини”

Детальніше
11.Сер.2022

         На виконання рiшення виконавчого кoмiтeтy  мicькoї ради вiд  06.07.2022 №446 «Про внесення змін до рішення виконавчого кoмiтeтy мicькoї ради вiд 01.12.2021 №1375 «Про встановлення вapтocтi харчування окремих категорiй дiтей за рахунок бюджетних асигнувань», наказу департаменту освіти Житомирської мicькoї ради від 6.07.2022 року №122 Про виконання рiшення виконавчого кoмiтeтy мicькoї ради вiд … Продовжити читання “Увага! Зміни у встановленні вapтостi харчування окремих категорiй дiтей за рахунок бюджетних асигнувань”

Детальніше