Освітній процес

20.Тра.2024

Інформація про проведення «Тижня безпеки руху» у Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 з 13.05 по 19 05. 2024н. р.            На виконанання листа департаменту освіти Житомирської міської ради про проведення І- го етапу Тижня безпеки руху в Україні (з 13 по 19 травня 2024р.) присвяченого питанням безпеки на дорогах,  наказу по Житомирському дошкільному навчальному … Продовжити читання “Тиждень безпеки руху.”

Детальніше
21.Сер.2023
Детальніше
20.Тра.2023

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ДНЗ 21 “ПОСМІШКА” Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності у “Посмішці””

Детальніше
02.Бер.2023

Діти – це наше майбутнє, майбутнє України!Ми – українці робимо все, щоб передати їм у спадок українську культуру, традиції, звичаї , фольклор, любов до рідної мови. Вихованці ЖДНЗ 21 “ПОСМІШКА” добре знайомі з народними традиціями українського народу, знають творчість наших видатних поетів, письменників та з задоволенням слухають їхні твори. Під час проведення тематичних днів до … Продовжити читання ““Лийся мово рідна, мово українська” .”

Детальніше
22.Січ.2023

В день соборності та злуки, З заходу на схід. Всі візьмемося за руки Бо один ми рід. Нащо нам ворогувати ? І що нам ділить? Україна наша мати , тож давайте жить Як ведеться між братами, Як одна сім‘я, Щоб не хиріти роками Тож і ти,і я. Згоді підемо назустріч І розтане лід. Дружно станемо … Продовжити читання “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ”

Детальніше