Майже 37 років тому вперше відкрив свої двері та гостинно зустрів малят і їх батьків заклад дошкільної освіти № 21 міста Житомира. Сотні дітей, а тепер і дорослих, з теплотою і вдячністю згадують цей диво-дім, чарівний острівок дитинства.

В основу всієї роботи дошкільного навчального закладу покладені чудові слова видатного педагога Софії Русової «Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим».

Наш дошкільний навчальний заклад – це рідний дім, де тебе люблять і розуміють, це світ спілкування і радості, світ мистецтва, фантазії і творчості, де кожну дитину люблять і розуміють.

МИ ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

В закладі функціонує 9 груп.

1 група раннього віку (2-3 р.)
6 груп для дітей дошкільного віку (3-6 р.)
2 логопедичні групи.
Загальна кількість дітей – 208

Мова освітнього процесу – українська.

Керівництво
Заклад дошкільної освіти № 21 міста Житомира
Катерина Олександрівна Томашевська
Директор
Наталя Володимирівна Кравчук
Вихователь - методист
Корзун Олена Анатоліївна

          Хочу щиро подякувати вихователям середньої групи №1 «Соняшник»  за проведений та втілений в життя екологічний проект «Допоможемо птахам». Цей проект допоміг нам всім зрозуміти, як важливо підтримувати наших друзів менших взимку. Також навчив наших дітей дбайливо ставитися до птахів, співчувати та оберігати їх.

         Разом з нашими дітками Наталія Володимирівна провела екологічну акцію  «Допоможемо птахам». Дуже сподобався конкурс «Найкраща годівниця» та колективна аплікація «Годівничка для птахів».

Щиро дякуємо за проведену роботу!

Андрощук Тетяна Леонідівна

           Моя дитина ходить до садочка з великим  задоволенням та радістю,тому що там на нього  чекають улюблені вихователі, з якими легко та цікаво.  Вихователі  з особливим трепетом і теплотою ставляться  до кожного з діток.

         Хочу висловити велику подяку тим фахівцям  які працюють з дітками  в групі: професіонали-вихователі  Тетяна  Антонівна, Валентина Василівна; логопед  Оксана Юріївна ; чуйна та турботлива  помічник вихователя Юля Іванівна. 

Також хочу від душі подякувати всьому колективу садочка за їх нелегку, але важливу і потрібну працю! Рекомендую цей дитячий заклад  своїм друзям та знайомим. 

                   Спасибі Вам величезне  за наших дітей!

Аврамчук Світлана Вікторівна

Дошкільний заклад  №21 один з найкращих дошкільних закладів нашого міста. В ньому завжди чисто і затишно . Майже кожного ранку зустрічаємо завідувача садочком Томашевську Катерину Олександрівну. 

Мій Андрійко відвідує середню групу №1, де працюють справжні професіонали і  добрі люди: Черниш Наталія Володимирівна, Вознюк Юлія Миколаївна, Кириленко Наталія Йосипівна. Коли ми приходимо вранці в садочок, вони такими словами зустрічають синочка, ніби вже не могли дочекатися коли ж він прийде. Моя дитина іде в садочок з радістю, а я щаслива і спокійна іду на роботу. 

Хочу подякувати всім працівникам закладу за ласку, тепло і любов! Будьте всі здорові і щасливі!