Протидія булінгу

04.Січ.2024

Порядок реагування на випадки булінгу (цькування). Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Булінг може викликати в дітей сильний стрес, страх і тривогу. До того ж така поведінка впливає не тільки на «жертв». Результати дослідження показують, що ті, … Продовжити читання “Порядок реагування на випадки булінгу (цькування)”

Детальніше
02.Жов.2023

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. … Продовжити читання “Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу”

Детальніше
28.Сер.2023

   

Детальніше
29.Вер.2022

        Булінг у дитячому садку — міф чи реальність Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу? Дізнайтеся з пам’ятки, що означає цей термін, … Продовжити читання “Булінг у дитячому садку — міф чи реальність”

Детальніше
20.Сер.2020

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ 28.12.2019 м. Київ N 1646 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 лютого 2020 р. за N 111/34394 Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти Відповідно до абзацу дев’ятого частини першої статті 64 Закону України “Про освіту”, згідно з пунктом 8 Положення про … Продовжити читання “ПОРЯДОК реагування на випадки булінгу (цькування)”

Детальніше