Аврамчук Світлана Вікторівна

30.Бер.2018
Аврамчук Світлана Вікторівна

Дошкільний заклад  №21 один з найкращих дошкільних закладів нашого міста. В ньому завжди чисто і затишно . Майже кожного ранку зустрічаємо завідувача садочком Томашевську Катерину Олександрівну. 

Мій Андрійко відвідує середню групу №1, де працюють справжні професіонали і  добрі люди: Черниш Наталія Володимирівна, Вознюк Юлія Миколаївна, Кириленко Наталія Йосипівна. Коли ми приходимо вранці в садочок, вони такими словами зустрічають синочка, ніби вже не могли дочекатися коли ж він прийде. Моя дитина іде в садочок з радістю, а я щаслива і спокійна іду на роботу. 

Хочу подякувати всім працівникам закладу за ласку, тепло і любов! Будьте всі здорові і щасливі!