14 лютого в ЖДНЗ №21 відбулися українські посиденьки колективу закладу. Педагоги побували в гостях у справжньої господині Галини Миколаївни Мидляр. Дякуємо за дуже теплу атмосферу, створення рідного, яскравого українського середовища, цікаві змагання, пісні, ігри та надзвичайно смачні українські варенички з різноманітною начинкою! Ця зустріч ще більше зміцнила нас , зміцнила нашу віру у перемогу та мир! Віримо, знаємо, чекаємо , що скоро буде спокій та мирне небо в нашій Україні! Слава Україні! Слава ЗСУ! ![]()
![]()
![]()
Метою даного заходу було поповнити та розширити знання педагогів про українські традиційні страви, страви Полісся, про різноманітність страв та технології їх приготування, смакові якості страв; пригадати українські народні пісні пов*язані зі стравами. Ознайомити з поліською стравою “сцикун” та з технологією її приготування. Сприяти згуртованості педагогів під час виконання спілних завдань. Розвивати у педагогів зацікавленість до українських народних страв, емоційне задоволення.




