“Увага!”Діти на дорозі!” Місячник з безпеки дорожнього руху.

02.Жов.2025
“Увага!”Діти на дорозі!” Місячник з безпеки дорожнього руху.

З метою формування у вихованців знань і навичок безпечної поведінки на вулицях та дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з  01 вересня по 31 вересня 2025 р. у Житомирському дошкільному закладі №21 пройшов місячник з безпеки вуличного руху «Увага! Діти на дорозі!»  Протягом місячника у всіх групах педагоги провели тематичні заняття, бесіди, дидактичні та рухливі ігри, практичні вправи, екскурсії, моделювання проблемних ситуацій, перегляд мультфільмів і відеопрезентацій. Проведено ряд консультацій для батьків вихованців. Музичними керівниками Ніжельською А. І., Колесник О. Б., було проведено тематичні розваги для дітей «В гостях у світлофора Моргайка».

Висновок:

      Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» пройшов у закладі на належному рівні. Проведені заходи сприяли розширенню знань дітей про правила дорожнього руху, формуванню практичних умінь та навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Вихованці стали більш уважними, дисциплінованими, усвідомили важливість дотримання правил дорожнього руху.

Галерея зображень