Всеукраїнська акція “Сад Перемоги” у ЖДНЗ № 21

18.Кві.2023
Всеукраїнська акція “Сад Перемоги” у ЖДНЗ № 21
У День Українського навколишнього середовища та у рамках Всеукраїнської акції “Сади Перемоги”, ЖДНЗ № 21 спільно з ліцеєм № 36 організували висадку фруктових дерев  та кущів на території дитячого садочка № 21 “Посмішка”. До акції долучилася сім’я Дмитрика Артюшкіна, вихованця садочка № 21,  яка переїхала  до нашого міста з Херсону . Ми  вдячні їм за  подарований дитсадку садженець грушки, назва якої –  “Перемога”.
    Здається звичайна справа посадити дерево, але коли людина висаджує дерево, вона починає по-іншому ставитися до природи та світу. Таким чином ми висловлюємо любов до нашої землі , прагнемо бачити красиву, квітучу, мирну Україну та з нетерпінням чекаємо Перемоги!
Сад ПЕРЕМОГИ – наш внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!!!
Галерея зображень