Горить свіча і пам’яті сльоза,
Додолу з неї краплями стікає,
Земля ридає, плачуть небеса,
Героїв Україна пам’ятає.

19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишити без уваги колектив дошкільного навчального закладу № 21 «Посмішка», вихованців та батьків.
З метою патріотичного виховання, разом з батьками та малятами, педагоги ЖДНЗ №21 підготували і провели захід присвячений Героям Небесної Сотні “Білі Янголи”. На території закладу було облаштовано інформаційний куточок для батьків та відвідувачів закладу , де кожен бажаючий міг прочитати та згадати про подвиг наших свіввітчизників, які боролися за найкраще майбутнє для наших дітей. Кожна родина в пам*ять про героїв виготовила білого янгола та прикрасила ним дерево пам*яті.
Педагоги закладу провели виховні патріотичні бесіди з вихованцями. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість.
Наші дошкільнята знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших та неньки України.




