Вшанування пам*яті Героїв Небесної Сотні “Білі Янголи”

20.Лют.2023
Вшанування пам*яті Героїв Небесної Сотні “Білі Янголи”

Горить свіча і пам’яті сльоза,
Додолу з неї краплями стікає,
Земля ридає, плачуть небеса,
Героїв Україна пам’ятає.

        19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишити без уваги колектив дошкільного навчального закладу № 21 «Посмішка», вихованців та батьків. 
     З метою патріотичного виховання,  разом з батьками  та малятами, педагоги ЖДНЗ №21  підготували і провели захід присвячений Героям Небесної  Сотні “Білі Янголи”. На території закладу  було облаштовано інформаційний куточок для батьків та відвідувачів закладу , де кожен бажаючий міг прочитати та згадати про подвиг наших свіввітчизників, які боролися за найкраще майбутнє для наших дітей.  Кожна родина в пам*ять про героїв виготовила білого янгола та прикрасила ним дерево пам*яті.

     Педагоги закладу   провели виховні патріотичні  бесіди з вихованцями. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. 

      Наші дошкільнята знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших та неньки України.

https://youtu.be/5DbfY9Dpb60